Друзі!
Звертаємо Вашу увагу!
Наш сайт перейшов на іншу платформу!
Нова адреса сайту нашої школи

Ми раді вітати Вас на офіційному сайті загальноосвітньої школи I-III ступенів № 9  міста Рубіжного.

На нашому сайті Ви знайдете інформацію про школу,
вчителів та учнів, новини із життя школи і не тільки, відвідайте фотогалерею нашого цікавого шкільного життя  та багато іншого...

МИ НА  facebook

посилання для скачування

«МАПА  АЛЬТЕРНАТИВ»

Свято Останнього дзвоника#ЩастиНаЗНОФестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах» 2018Шкіряний м’ячВітаємо переможців!День пам’яті та примиренняАрт-терапія як інструмент роботи з учнямиСузір'я колискової ДонбасуБінарний урок з алгебри та інформатикиРейтинг шкіл Луганської області 2017 рокуУкраїнська дівчина і розумна і красиваДО НОВИХ ЗОРЯНИХ ПЕРЕМОГТиждень правової освітиНові перемоги юних математиківБатьківська конференціяДебатний турнір у форматі «Ціннісні дебати Карла Поппера» Тиждень природничо-математичного циклуДень українського добровольця11 березня 2018 року відбулися традиційні міські змагання з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Презентація соціального просвітницького проекту  «АЛЬТЕРНАТИВА»Шкільна футзальна ліга України"Глобальна освіта - знаємо права людини"Перелік сертифікатів ЗНО за спеціальностямиЗасідання творчої групи вчителів початкових класівШлях до себеДень Соборності УкраїниВиховна година з елементами тренінгу "Звички і здоров'я"ЗНО-2018. Метод Об'єднанняМетод Об'єднанняНовий РікНагородження Переможці у Що? Де? Коли?Наукова конференція "Енергозбереження"Фотовиставку «Два століття – одна війна». Всеукраїнський тиждень права«Що? Де? Коли?». День Збройних Сил УкраїниКонференція для батьків майбутніх першокласниківВідеолекторій з елементами тренінгу "Розуміємо права людини"

16 квіт. 2018

Фотодокументальна виставка

16 та 17 квітня учні загальноосвітьої школи номер 9 відвідали фотодокументальну виставку присвячену 75 річчю створення Української повстанської армії.
2 квіт. 2018

Тренінг з педагогами

Другого квітня у школі відбувся тренінг з педагогами на тему: "Взаємодія учителя з учнем, як необхідний компонент професійної діяльності педагога"
30 бер. 2018

Українська дівчина і розумна і красива

30 березня 2018 року в актовій залі СШ № 2 відбувся міський конкурс «Українська дівчина і розумна і красива». Четвертий рік поспіль найрозумніші та найгарніші україночки демонструють свої таланти. Серед чотирнадцяти цьогорічних учасниць Рубіжанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 9 представляли дуже талановиті та креативні дівчата: Олександра Трощий (8-Б) та Софія Назімова (9-Б).
29 бер. 2018

Торгівля людьми - це злочин

29 березня у 9-А класі відбувся відеолекторій за темою: "Торгівля людьми - це злочин"
29 бер. 2018

ДО НОВИХ ЗОРЯНИХ ПЕРЕМОГ

29 березня 2018 року в Рубіжанській міській раді відбулась урочиста церемонія вручення дипломів та іменних стипендій Благодійного фонду «Кришталеве джерело» обдарованим дітям нашого міста.
27 бер. 2018

Тиждень правової освіти

З 19 по 23 березня в Рубіжанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 9 відбулися заходи в рамках тижня правової освіти. Активно працювала агітбригада, яка відвідала молодших школярів з пізнавальною програмою "Великі права маленької дитини". Старшокласники на великих перервах розповідали дітям про права та грали з ними.
23 бер. 2018

Нові перемоги юних математиків

23 березня 2018 р. в Лисичанському багатопрофільному ліцеї відбувся XІІ регіональний математичний турнір пам’яті Г.Г. Євграфова. Команда нашої школи, до складу якої увійшли Січкар Іван, учень 5 – Б класу, Бєгунов Ілля, учень 8 – Б класу, Потапенко Анастасія, учениця 9 – Б класу, відвідала це свято математики.
22 бер. 2018

Батьківська конференція

22 березня в актові залі Рубіжанської загальноосвітньої школи № 9 відбулася батьківська конференція на тему «Школа для дитини — це простір, у якому вона вчиться будувати доросле життя в майбутньому».
22 бер. 2018

Дебатний турнір у форматі «Ціннісні дебати Карла Поппера»

Протягом березня в місті відбувалася значна подія – дебатний турнір у форматі «Ціннісні дебати Карла Поппера» серед команд учнівської молоді. В цьому році обговорювали дуже актуальну тему, яка звучить наступним чином: «Анонімність в Інтернеті повинна бути заборонена». Рубіжанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 9 представляли дві команди, до складу яких входили учні 9-11 класів.
16 бер. 2018

Тиждень природничо-математичного циклу

Активізація позакласної діяльності з математичних – природничих дисциплін покликана не тільки підтримувати в учнів інтерес до предметів, але і бажання додатково добувати нові знання, як під керівництвом вчителя в позаурочний час, так і самостійно.

31 трав. 2018
Свято Останнього дзвоника
Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. По-сімейному теплим, традиційно яскравим і барвистим видалося воно цьогоріч.

22 трав. 2018
#ЩастиНаЗНО
Рубіжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 9 долучилася до флешмобу #ЩастиНаЗНО, який запропонувало Міністерство освіти і науки України.

13 трав. 2018
У цьому році нашу школу представляла учениця 10 класу Самелюк Валерія. Під керівництвом Колесник Ірини Віталіївни 17 травня вирушили до міста Київ за новими знайомствами, знаннями і враженнями. Протягом трьох днів була запланована дуже цікава програма: різноманітні конкурси, квести, майстер-класи, поїздка на теплоході, екскурсія до Межигір’я та проживання у дитячому таборі.