Друзі!
Звертаємо Вашу увагу!
Наш сайт перейшов на іншу платформу!
Нова адреса сайту нашої школи

Ми раді вітати Вас на офіційному сайті загальноосвітньої школи I-III ступенів № 9  міста Рубіжного.

На нашому сайті Ви знайдете інформацію про школу,
вчителів та учнів, новини із життя школи і не тільки, відвідайте фотогалерею нашого цікавого шкільного життя  та багато іншого...

МИ НА  facebook

посилання для скачування

«МАПА  АЛЬТЕРНАТИВ»

Свято Останнього дзвоника#ЩастиНаЗНОФестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах» 2018Шкіряний м’ячВітаємо переможців!День пам’яті та примиренняАрт-терапія як інструмент роботи з учнямиСузір'я колискової ДонбасуБінарний урок з алгебри та інформатикиРейтинг шкіл Луганської області 2017 рокуУкраїнська дівчина і розумна і красиваДО НОВИХ ЗОРЯНИХ ПЕРЕМОГТиждень правової освітиНові перемоги юних математиківБатьківська конференціяДебатний турнір у форматі «Ціннісні дебати Карла Поппера» Тиждень природничо-математичного циклуДень українського добровольця11 березня 2018 року відбулися традиційні міські змагання з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Презентація соціального просвітницького проекту  «АЛЬТЕРНАТИВА»Шкільна футзальна ліга України"Глобальна освіта - знаємо права людини"Перелік сертифікатів ЗНО за спеціальностямиЗасідання творчої групи вчителів початкових класівШлях до себеДень Соборності УкраїниВиховна година з елементами тренінгу "Звички і здоров'я"ЗНО-2018. Метод Об'єднанняМетод Об'єднанняНовий РікНагородження Переможці у Що? Де? Коли?Наукова конференція "Енергозбереження"Фотовиставку «Два століття – одна війна». Всеукраїнський тиждень права«Що? Де? Коли?». День Збройних Сил УкраїниКонференція для батьків майбутніх першокласниківВідеолекторій з елементами тренінгу "Розуміємо права людини"

15 лист. 2017

Якими будуть тести ЗНО у 2018 році

Український центр оцінювання якості освіти продовжує підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання випускників шкіл та вступників до вишів у 2018 році.
15 лист. 2017

Глобальное образование — знаем права человека

Благотворительный фонд «Восток-SОS», MTÜ Mondo в партнерстве с Образовательным Домом прав человека — Чернигов при поддержке Всеукраинской образовательной программы «Понимаем права человека» организовал, первый четырехдневный тренинг для активных школ Луганской области «Глобальное образование — знаем права человека».
12 лист. 2017

Радіодиктант національної єдності 2017 – написано!

9 листопада пройшов XVII Всеукраїнський радіодиктант під назвою "Наші пісні", до якого залучилися й учні нашої школи. Щорічний радіодиктант національної єдності писали українці у різних куточках світу.
6 лист. 2017

День української писемності та мови

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Свято започатковане Указом президента України № 1241/97 від 6 листопада 1997-го. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
3 лист. 2017

Школа - територія прав людини

З 26 по 29 жовтня 2017 року команда Рубіжанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 у складі заступника директора з НВР Алфьорової Н.О., вчителя початкових класів Крутої Н.О., практичного психолога Поливаної Л.Ф., представника батьківського комітету школи Будрик О.І. взяла участь у першому тренінгу «Школа-територія прав людини» у рамках проекту «Глобальна освіта – знаємо права людини» , який пройшов на базі Дома прав людини в Чернігові (с. Количівка).
1 лист. 2017

Міський семінар для заступників директорів з ВР «Виховна система школи як оптимальний простір формування життєтворчої особистості»

19 жовтня 2017 року в Рубіжанській загальноосвітній школі №9 відбувся міський семінар для заступників директорів з ВР «Виховна система школи як оптимальний простір формування життєтворчої особистості».
24 жовт. 2017

Школа - джерело талантів

Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №9 стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу-рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми "ШКОЛА - ДЖЕРЕЛО ТАЛАНТІВ" та отримала сертифікат, який підтверджує наявність спиятливих умов для розвитку обдарованих дітей.
18 жовт. 2017

18 жовтня 2017 року на базі ЗШ№9 відбулося засідання міської творчої групи вчителів початкових класів з теми «Створення ситуації успіху через формування ключових компетентностей учнів початкових класів ».
18 жовт. 2017

«Шкіряний м’яч»

18 жовтня закінчився міський етап Всеукраїнського турніру з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч». Після запеклої боротьби наша команда посіла 1 місце.
5 жовт. 2017

О спорт, ти – мир!

5 жовтня 2017 року у Кремінський школі-гімназії за підсумками конкурсу відбулося урочисте відкриття фестивалю спортивного кіно. У номінації «Нам підкорюються вершини» наша школа посіла 1 місце.

31 трав. 2018
Свято Останнього дзвоника
Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. По-сімейному теплим, традиційно яскравим і барвистим видалося воно цьогоріч.

22 трав. 2018
#ЩастиНаЗНО
Рубіжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 9 долучилася до флешмобу #ЩастиНаЗНО, який запропонувало Міністерство освіти і науки України.

13 трав. 2018
У цьому році нашу школу представляла учениця 10 класу Самелюк Валерія. Під керівництвом Колесник Ірини Віталіївни 17 травня вирушили до міста Київ за новими знайомствами, знаннями і враженнями. Протягом трьох днів була запланована дуже цікава програма: різноманітні конкурси, квести, майстер-класи, поїздка на теплоході, екскурсія до Межигір’я та проживання у дитячому таборі.