Проект "Вчимося жити разом"

в Рубіжанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №9

Вчителі нашої школи: Гармаш А.А. та Поливана Л.Ф. в цьому навчальному році будуть працювати над проектом "Вчимося жити разом".

01.10.16  в 3 класі Поливана Л.Ф.  провела  тренінг « Дружний клас» в рамках проекту « Вчимося жити разом».

Мета тренінгу: визначити, як допомагає в роботі злагодженість і взаємодія, вчити створювати спільний проект, виховувати взаємоповагу, взаємодопомогу.

04 листопада 2016 року в 5-А класі пройшов тренінг «Ти-особливий». Заняття допомогло дітям розвинути навички позитивної самооцінки , а також уміння запропонувати допомогу людям з обмеженими можливостями.

03 листопада 2016 року учні 6 класу стали учасниками тренінгу «Самооцінка і здоров’я людини».

·  З метою розширення знань про толерантність у нашому житті, Поливана Л.Ф. провела відкритий урок у 3-А класі «Як стати толерантним». За допомогою уявної подорожі країною Толерантності, діти не лише в ігровій формі познайомилися з новим для них поняттям, а й більше дізналися один про одного. Використовуючи роздатковий матеріал у вигляді невеличких оповідань, мультфільму, створення власного дерева Толерантності, а також елементів тренінгу, діти прийшли до єдиної думки, яка пронизувало весь урок – «Всі ми різні, але всі ми разом, і всі ми рівні». Учні ще раз довели, який великий внесок у наше життя робить доброта, взаєморозуміння, ласкаве слово та посмішка. Саме чарівною посмішкою школярі подякували за цікавий і пізнавальний урок.