Участь в олімпіадах

Спортивне життя

Участь у конкурсах

«Сучасні заклади освіти – 2018»

15–17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась головна подія освітньої галузі України – Девʼята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018».
На виставці, організатором якої є Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, традиційно представляють здобутки заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи; закордонні заклади освіти й міжнародні освітні агенції; заклади загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, обласні й міські органи управління освітою; заклади професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети); виробники та постачальники засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, асоціації, видавництва, освітні портали.
Срібна медаль –  Рубіжанська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 9 Рубіжанської міської ради Луганської області (номінація «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності навчально-виховного процесу»).

18 жовтня закінчився міський етап Всеукраїнського турніру з футболу на призи клубу

«Шкіряний м’яч». Після запеклої боротьби наша команда посіла 1 місце.

О спорт, ти - мир!

Вперше у Луганській області відбувся конкурс телевізійних спортивних програм та фільмів “О спорт, ти – мир! “, започаткований Департаментом освіти і науки Луганської обласної держадміністрації і Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України під патронатом Луганського обласного Національного олімпійського комітету України та за підтримки Титульного партнера «ПП Онопрієнко А.П». Цей конкурс є складовою частиною інформаційно-пропагандистської роботи щодо пропаганди ідей олімпізму, популяризації та впровадження у побут кожної людини здорового способу життя, активізації розвитку фізичної культури, масового спорту та спорту вищих досягнень, виховання патріотизму у громадян України.
5 жовтня 2017 року у Кремінський школі-гімназії за підсумками конкурсу відбулося урочисте відкриття фестивалю спортивного кіно. У номінації «Нам підкорюються вершини» наша школа посіла 1 місце.

Автори відео -  Соловйова Дар’я Андріїївна та Решетняк Тетяна Петрівна.

Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017»

16–18 березня 2017 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася головна подія освітньої галузі України – Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017»

На виставці представляють здобутки вищі навчальні заклади та наукові установи; заклади післядипломної педагогічної освіти; професійно-технічні заклади освіти; міжнародні навчальні заклади, освітні агенції, представництва; обласні департаменти, міські (районні) управління (відділи) освітою; методичні служби; дошкільні, загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади.

Також на Восьмій Міжнародній виставці було презентовано досвід роботи нашої школи в тематичній номінації "Реалізація компетентнісного підходу в навчанні та вихованні» та отримано Диплом за активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти.  Наша школа працює у ногу з часом, розвивається та вносить  інновації для покращення рівня освіти, а ,отже, для нашого майбутнього – дітей.

Сучасний заклад освіти!
На освітніх просторах Рубіжанська ЗШ№9 продовжує проявляти себе. За презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій наша школа нагороджена дипломом Міністерства освіти і науки України Інститутом модернізації змісту освіту та Національною академією педагогічних наук України.
Ми працюємо у ногу з часом, розвиваємося та вносимо інновації для покращення рівня освіти, а ,отже, для нашого майбутнього – дітей.

Педагог – це не лише вчитель і вихователь, це й науковець. Учителі ЗШ №9 вміло поєднують ці якості та показують на практиці, які вершини можна досягти за допомогою професіоналізму.
За участь в обласному конкурсі «РАЗОМ! Партнерство навчальних, культурно-освітніх закладів, соціальних служб і родин» авторський колектив Рубіжанської загальноосвітньої школи №9 нагороджений дипломом. У своїй науковій роботі «Готуємо дитину до гідного самостійного життя» педагоги, ґрунтуючись на власному досвіді, висвітлили найефективніші методики, форми та прийоми роботи з дітьми, які підготують учнів до самостійності, здатності вміло застосовувати набуті знання у школі, забезпечивши таким чином собі гідне майбутнє.
Педагоги нашої школи ще раз довели свій професіоналізм та креативність.

Наша школа пишається своїми талановитими учнями, які активно беруть участь і перемагають в учнівських олімпіадах, різноманітних кункурсах, численних творчих випробуваннях, спортивних змаганнях тощо.

Приємно що учні нашої школи, переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014 - 2015 н.р.

1. Унковська Анна, 11 кл.

2. Кравченко Юлія, 10 кл.

3. Погорєлов Владислав, 8-Б кл.

4. Єрмак Назар, 7 кл.

потрапили до восьмого випуску збірника " Обдаровані діти - майбутнє країни!"

Вітаємо їх з перемогою!

Бажаємо успіху та нових досягнень!

Медалісти

2004 рік:

Погорелова Вікторія - золота медаль.

2005 рік:

Чукавін Богдан – золота медаль.

2006 рік:

Лагутенко Марія – золота медаль;

Шпотя Тарас - золота медаль.

2007 рік:

Холодова Олександра – золота медаль.

2009 рік:

Ковалєва Катерина – срібна медаль.

2012 рік:

Кулигіна Ірина –срібна медаль.

Чучук Карина – золота медаль.

2013 рік:

Коваленко Дар’я – золота медаль.

2014 рік:

Дубровська Ганна – золота медаль.

Науменко Данило – срібна медаль.

2015 рік:

Унковська Анна –золота медаль.