Спортивне життя

У місті Рубіжне на стадіоні «Хімік» пройшли обласні фінальні змагання Луганської області з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2007 року народження.

У змаганнях взяли участь 4 команди загальноосвітніх шкіл: м. Рубіжне, м.Лисичанськ, Новопсковського та Марківського районів.

В матчі за ІІІ місце команда з м.Лисичанськ перемогла команду Марківського району та посіла ІІІ місце.

А у фінальних змаганнях команда Новопсковського району програла в післяматчевих пенальті команді м. Рубіжне і зайняла, відповідно, ІІ-місце, а переможцем турніру стала команда Рубіжанської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №9 .

В перервах між змаганнями юні спортсмени кожного району вправлялися у жонглюванні м’ячем переможець-Кобець Данііл м.Лисичанськ, ударах на точність переможець-Тесленко Олександр м.Лисичанськ та дальність переможець-Пшеничний Данило м. Рубіжне. Усі команди були відзначені оргкомітетом змагань, а кращі гравці в індивідуальних номінаціях отримали пам’ятні призи.

Збірна команда з м. Рубіжне буде захищати честь Луганщини у Всеукраїнському зональному етапі змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч». Бажаємо успіхів нашій збірній команді у цих змаганнях!

7. Денисенко Іван                4-А клас

11 березня 2018 року відбулися традиційні міські змагання з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях. У недільний ранок спортивна зала школи № 8 знову була наповнена дитячим гамором. Тут зібралися не лише учасники, а й батьки та педагоги, які прийшли підтримати своїх дітей. Цього разу в заході взяли участь 19 команд навчальних закладів міста. Щоб подолати такі складні етапи, як паралельні перила, підйом спортивним способом, траверс, спуск, маятник, потрібна неабияка фізична підготовка, сила волі, витримка, вміння працювати в команді, бо без таких якостей перемога неможлива. Запорука гарної результативності – це серйозна підготовка команд до змагань. І навіть новачки показали досить високі результати. Наша команда посіла 4 місце в загальному заліку.До складу команди входили діти 5 і 6 класів.

Бажаємо нашим спортсменам подальших успіхів!

Шкільна футзальна ліга України

26 лютого в місті Рубіжне на базі міського «Палацу спорту» відбулися фінальні змагання з футзалу «Шкільна футзальна ліга України». На змаганнях зустрілись чотири команди області, які напередодні посіли перші місця у зональних змаганнях. Наше місто представляла команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 у складі: Пшеничний Данило (капітан команди), Шакун Єгор, Самарець Єгор, Буйнак Ігор, Сєлін Денис, Філонов Євген, Філонов Олексій.

Хлопці змагалися з командами зі Сватово та Старобільська, та вибороли перемогу з рахунком 8:0. В наступній грі команда Рубіжан з рахунком 2:0 поступилася гравцям з міста Новопскова.

Після запеклої боротьби Рубіжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 стала срібним призером «Шкільної футзальної ліги України».

Бажаємо успіхів та нових досягнень!!!

«Шкіряний м’яч»

18 жовтня закінчився міський етап Всеукраїнського турніру з футболу на призи клубу

«Шкіряний м’яч». Після запеклої боротьби наша команда посіла 1 місце.

10. Гончар Мирослав 5-А клас

Найкращими гравцями турніру були визначені Шакун Єгор, Пшеничний Данило та Хоменко Олександр.

Переможці були нагороджені почесними грамотами та медалями.

Вітаємо з перемогою!

28.04.2017 відбулися зональні змагання з футболу “UNICEFFootbalCup”. Змагання проходили у місті Кремінній. У змаганнях брали участь команди з міста Лисичанська,Сєвєродонецька,Попасної ,Кремінної та Рубіжного. Рубіжне представляла команда нашої школи, у складі якої було 9 хлопців та 6 дівчат. Ігри були дуже напружені та цікаві. В запеклій боротьбі наша команда посіла почесне ІІ місце.

13.04.2017 року відбувся міський турнір «UNICEFFootballCup», в якому брали участь 5 команд міста. Наша команда посіла 1 місце та отримала велику честь представляти наше місто на зональних змаганнях.

На  базі   Рубіжанської середньої спеціалізованої школи № 2 з 30 січня до 03 лютого проходили щорічні  змагання із баскетболу серед дівчат

У  змаганнях  взяли  участь 6 шкіл міста. Уже з самого  початку  гри  кожна   команда  намагалася показати суперникові свій рівень підготовки, навички та уміння.

Для учасниць був важливий не лише командний результат, але й реалізація себе як гравця. Адже спорт  - це також певний вид мистецтва, тому проявити свій талант є дуже важливим  кроком  на шляху до успіху. Креативність та ініціативність проявляв кожен з гравців,тому важко виділити кращих.    Але найголовніше – це гра із самим собою.

Лише хвилювання наших дівчат стало на шляху до їх перемоги, що позначилося невдалими кидками та передачами.

Тож, варто пам’ятати, що шлях до вершини починається  із підніжжя. Підкорюючи свій власний «Еверест»,  багато  відомих  людей  зустрічали поразки та невдачі.

Проте, найголовніше – це не опускати руки  у найважливіший момент, а  йти  до  омріяної  мети, долаючи  перешкоди.

Усі дівчата – вже переможці у цих змаганнях, але найкращим гравцем команди в цьому році визнано Бурмакіну Ольгу,ученицю 10 класу.

У січні 2017 року пройшли міські змагання з волейболу.

В складній боротьбі наша команда зайняла 2 місце.

Вітаємо переможців!

«Олімпійське лелеченя»

29.11.2016 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». Захід проводився в спортивному залі СШ № 2. Юні спортсмени 5-х класів заздалегідь готувались до цього. Програма складалась з презентації команди, спортивної та культурно-освітньої програми. Презентація включала спортивно-танцювальний виступ, що виконувався під музичний супровід. До спортивної програми належали змагання з комплексної естафети (елементи різних видів спорту). Культурно-освітня програма була представлена у вигляді вікторини «Знавець олімпійського спорту», саме в цьому конкурсі наша команда посіла І місце.

Важливим фактором у підготовці та проведенні заходу була участь педагогічного колективу та батьків. Всі ці чинники мали велику користь у справі виховання школярів, встановленні добрих відносин взаєморозуміння, взаємоповаги і співробітництва сім’ї та школи.

Посилання на відео:

Естафета

Змагання з футболу

Чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств

13-15 травня у м.Харків проходив Чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств у розділі «Бойове двоборство».

В змаганнях приймали участь більше тисячі найсильніших спортсменів України.

Команду Луганської області, сформовану на базі Відокремленого підрозділу Громадської організації «Всеукраїнська Федерація військово-спортивних багатоборств» у Луганській області, представляли 14 спортсменів із Дитячо - молодіжного фізкультурно - спортивного Товариства «Клуб Східних єдиноборств та оздоровчих систем» м.Рубіжне.Тренером – представником команди був «Заслужений тренер України» Клюкало Геннадій Григорійович.

Двоборці змагалися у стрільбі з пневматичної гвинтівки та всестильвому бої за версіями «Бойового двоборства» (Б-1 – Б- 6).

В цих змаганнях спортсмени вибороли 23 медалі (6 «золотих», 8 «срібних» та 9 «бронзових»).

Переможцями та призерами у віково – вагових категоріях «Бойового двоборства» стали і учні нашої школи: