Участь у конкурсах

Нові перемоги юних математиків

23  березня 2018 р. в Лисичанському багатопрофільному ліцеї відбувся XІІ регіональний математичний турнір пам’яті Г.Г. Євграфова. Команда нашої  школи, до складу якої увійшли Січкар Іван, учень 5 – Б класу, Бєгунов Ілля, учень 8 – Б класу, Потапенко Анастасія, учениця 9 – Б класу, відвідала це свято математики. Учасники турніру продемонстрували уміння розв’язувати складні математичні задачі, знаходити нестандартні  розв’язки цікавих завдань. Дуже приємно, що призерами турніру стали і наші учні. Січкар Іван посів ІІ місце серед учнів 5 – х класів і отримав грамоту за оригінальне розв’язання математичної задачі. Грамотою за оригінальне розв’язання задачі було нагороджено і Бєгунова Іллю. Вітаємо  юних математиків   з перемогою ї бажаємо їм  наполегливості у підкоренні нових вершин «цариці наук»!

5 травня у приміщенні Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом зібралися юні обдарування, учасники міського конкурсу «Шкільні медіа» та фотоконкурсу «Рубіжне – мала Батьківщина великої країни», які в майбутньому обов’язково поповнять ряди української зіркової еліти.

На початку заходу діти прийняли участь в майстер-класі з журналістики та фотомистецтва, де мали змогу дізнатися щось нове та корисне у сфері журналістики та фотографії.
      Після чого відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу, серед яких були і наші учні.

У номінації «Улюблене місце у місті» перемогла учениця 9 класу Самелюк Валерія, яка отримала сертифікат на безкоштовну фотосесію від власника фотостудії «Вєтров», а учениця 7-А класу Шведченко Анна зайняла ІІ та ІІІ місце, і була нагороджена подарунком у вигляді фоторамок.

Ми ще раз вітаємо переможців, бажаємо успіхів, нових перемог та натхнення!

«Що?Де?Коли?»

02 грудня команди ЗШ №9 молодшої категорії «Ерудит» (Байбуз В., Несмашний Е., Самелюк В., Шаталін В., Єрмак Н., Гарбузова В.) та старшої «Next» (Міщенко Є., Чумак Р., Козюберда Д., Татарченко Г., Погорєлов В., Кузнєцов І.) брали участь у міській інтелектуальній грі "Що? Де? Коли?". У запеклій боротьбі команда "Ерудіт" зайняла почесне ІІІ місце.

24 листопада 2016 року на базі Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді відбувся міський конкурс читців творів видатного українського письменника і поета Івана Франка. За умовами конкурсу,  учасники демонстрували свої здібності в декламації поезії. Переможцями цього конкурсу стали учениці нашої школи.

Музиченко Ангеліна, 5 клас -  ІІ місце

(учитель Уразовська І.Б.)

Шведченко Анна, 7 клас - І місце

(учитель Соловйова Д.А.)

Козіна Юлія, 11 клас - І місце

(учитель Сомова О.М.)

Переможцям

щиро бажаємо здоров’я, благополуччя і нових звершень!

Вітаємо переможців

Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка (ІІ етап)

Худушину Олександру , ученицю 5-Б кл.

(вчитель Сомова О.М.)

Вітаємо переможців

Міжнародний конкурс ім. П.Яцика (ІІ етап)

Єрмака Петра, учня 3-А кл.

(вчитель Крута Н.О.)

Всеукраїнський конкурс «хакатон  «Energy hack»

Наприкінці вересня учень нашої школи, Татарченко Георгій, брав участь у першому Всеукраїнському конкурсі «хакатон  «Energy hack» та зайняв у цьому конкурсі перше місце. Приїхавши додому,  хлопець поділився своїми враженнями про цей конкурс:

«С 30.09.2016 по 03.10.2016 я участвовал в первом Всеукраинском конкурсе «хакатон  «Energy hack». «Хакатон» значит «хакерский марафон», то есть задача каждой команды состоит в том, чтобы придумать выгодное техническое решение проблемы  в той или иной сфере. В нашем случае темой «хакатона» было энергосбережение. Наша команда предложила  техническое решение в виде автоматического контроля включения и выключения комнатного освещения с помощью микрокомпьютера.

В общем, атмосфера и проведение конкурса мне очень понравились. Несмотря на то, что конкурс такого типа был первым в Украине, все было супер! Надеюсь, мне удастся еще поучаствовать.»

Вітаємо учня! Молодець! Так тримати!

8 квітня 2016року у Лисичанському багатопрофільному ліцеї відбувся Х ювілейний регіональний математичний турнір юних математиків  для 3-10 класів пам’яті Г.Г.Євграфова, в якому традиційно беруть  участь учні навчальних закладів Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного.

Серед 150 учасників математичного турніру стали переможцями і учні  Рубіжанської ЗШ№9:

- Татарченко Г., учень 9-б класу, за зайняте ІІІ місце;

- Погорєлов В.,учень 9-б класу, був відмічений грамотою за оригінальне розв’язання математичної задачі.

Вітаємо наших юних математиків   з перемогою й бажаємо їм витримки й наполегливості у підкорені вершин «цариці наук» - математики!

Засяяла нова зірочка у Всеукраїнському конкурсі!
Сохань Софія, учениця 5 класу, стала переможницею конкурсу «Обєднаймося ж, брати мої». Вірш, присвячений згуртуванню всіх українців, завоював перемогу, а також був гідно представлений маленькою поетесою публіці.
Бажаємо Софії творчого натхнення та нових перемог!

Перемога найерудованіших у змаганнях «Що?Де?Коли?»
26 лютого команди ЗШ №9 молодшої категорії «Ерудит» (Самилюк В., Шаталін Д., Татарченко Г., Погорєлов В., Симонян М., Калашник Д.) та старшої «Next» ( Міщенко Є., Чумак Р., Козюберда Д., Чепрага С., Можнякова С., Кравченко Ю.) у запеклій боротьбі завоювали першість у міських змаганнях «Що?Де?Коли?» . Команди нашої школи продемонстрували глибокі знання, ерудованість з різноманітних галузей, які разом зі згуртованою роботою принесли нам два І-их місця!Вітаємо учасників з перемогою!

Переможці міського туру  ХVІ Міжнародного  конкурсу з української мови ім.П.Яцика

Овчаренко  Марія, 4 кл.  ІІ місце (вч. Коваленко Н.П.)

Денисенко Тетяна, 9-Б кл. І місце (вч. Алфьорова Н.О.)

Переможці міського туру Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка

Гарбузова Валерія, 7-А кл. І місце (вч. Соловйова Д.А.)