Друзі!
Звертаємо Вашу увагу!
Наш сайт перейшов на іншу платформу!
Нова адреса сайту нашої школи

Ми раді вітати Вас на офіційному сайті загальноосвітньої школи I-III ступенів № 9  міста Рубіжного.

На нашому сайті Ви знайдете інформацію про школу,
вчителів та учнів, новини із життя школи і не тільки, відвідайте фотогалерею нашого цікавого шкільного життя  та багато іншого...

МИ НА  facebook

посилання для скачування

«МАПА  АЛЬТЕРНАТИВ»

Свято Останнього дзвоника#ЩастиНаЗНОФестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах» 2018Шкіряний м’ячВітаємо переможців!День пам’яті та примиренняАрт-терапія як інструмент роботи з учнямиСузір'я колискової ДонбасуБінарний урок з алгебри та інформатикиРейтинг шкіл Луганської області 2017 рокуУкраїнська дівчина і розумна і красиваДО НОВИХ ЗОРЯНИХ ПЕРЕМОГТиждень правової освітиНові перемоги юних математиківБатьківська конференціяДебатний турнір у форматі «Ціннісні дебати Карла Поппера» Тиждень природничо-математичного циклуДень українського добровольця11 березня 2018 року відбулися традиційні міські змагання з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Презентація соціального просвітницького проекту  «АЛЬТЕРНАТИВА»Шкільна футзальна ліга України"Глобальна освіта - знаємо права людини"Перелік сертифікатів ЗНО за спеціальностямиЗасідання творчої групи вчителів початкових класівШлях до себеДень Соборності УкраїниВиховна година з елементами тренінгу "Звички і здоров'я"ЗНО-2018. Метод Об'єднанняМетод Об'єднанняНовий РікНагородження Переможці у Що? Де? Коли?Наукова конференція "Енергозбереження"Фотовиставку «Два століття – одна війна». Всеукраїнський тиждень права«Що? Де? Коли?». День Збройних Сил УкраїниКонференція для батьків майбутніх першокласниківВідеолекторій з елементами тренінгу "Розуміємо права людини"

13 груд. 2017

День Збройних Сил України

Збройні Сили України
9 груд. 2017

Конференція для батьків майбутніх першокласників

28 листопада 2017 р. у Рубіжанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №9 відбулася конференція для батьків майбутніх першокласників.
8 груд. 2017

Відеолекторій з елементами тренінгу "Розуміємо права людини"

В рамках Всеукраїнського тижня права в нашій школі 7 грудня 2017 р. в 11 класі був проведений відео лекторій з елементами тренінгу «Розуміємо права людини»
5 груд. 2017

Кожного року 5 грудня весь світ відзначає міжнародний день волонтера.

З метою пропаганди волонтерського руху та з нагоди Міжнародного дня волонтера в Рубіжанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 9 було проведено ряд виховних заходів.
3 груд. 2017

Глобальное образование — знаем права человека

Завдяки проекту, наша школа тепер оснащена необхідним методичним інструментарієм та мультимедійним обладнанням . Діти отримали важливі матеріали та технічне забезпечення для продуктивної підготовки з питань прав людини, активних змін, цікавої позакласної роботи.
30 лист. 2017

День пам'яті жертв голодоморів

Мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу таких жахливих трагедій, як голодомор 1932-1933 років, який випав на долю народу найродючішої і найблагодатнішої землі — України.
29 лист. 2017

Тренінг "Розуміємо права людини"

28 листопада в Рубіжанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №9 пройшов перший тренінг для педагогів школи «Розуміємо права людини».
22 лист. 2017

21 листопада День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.
21 лист. 2017

Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в Рубіжанській ЗШ І-ІІІ ст. № 9 з 13 по 19 листопада 2017 року був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху.
20 лист. 2017

Пробне ЗНО

Реєстрація на пробне ЗНО стартує 9 січня

31 трав. 2018
Свято Останнього дзвоника
Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. По-сімейному теплим, традиційно яскравим і барвистим видалося воно цьогоріч.

22 трав. 2018
#ЩастиНаЗНО
Рубіжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 9 долучилася до флешмобу #ЩастиНаЗНО, який запропонувало Міністерство освіти і науки України.

13 трав. 2018
У цьому році нашу школу представляла учениця 10 класу Самелюк Валерія. Під керівництвом Колесник Ірини Віталіївни 17 травня вирушили до міста Київ за новими знайомствами, знаннями і враженнями. Протягом трьох днів була запланована дуже цікава програма: різноманітні конкурси, квести, майстер-класи, поїздка на теплоході, екскурсія до Межигір’я та проживання у дитячому таборі.