План роботи м/о

ШКІЛЬНОГО  МЕТОДИЧНОГО ОБЄДНАННЯ

ВЧИТЕЛІВ ГУМАНІТАРНОГО ЦИКЛУ

НА  2016-2017 н.р.

ЗАСІДАННЯ №  1 (ВЕРЕСЕНЬ)

Зміст питання

Відповідальні за підготовку доповіді

Відмітка про виконання

1.

Аналіз роботи вчителів гуманітарного циклу за 2015-2016 н.р.

Затвердження плану роботи методичного об’єднання на 2016-2017 н.р.

2.

Опрацювання інструктивних документів Міністерства освіти і науки щодо роботи вчителів-філологів, англійської мови, історії і правознавства у 2016-2017 н.р.

3.

Науково-методичний супровід викладання предметів гуманітарного циклу за навчальними програмами відповідно до Державного стандарту нової  загальної середньої освіти.

4.

Організація навчально-виховного процесу у 8-х класах. Дидактичні можливості підручників для 8-х класів. Прийоми роботи з підручниками.

Члени  МО

5.

Про підготовку до публікації у фахових виданнях матеріалів щодо педагогічного досвіду вчителів

Алфьорова Н.О.

ЗАСІДАННЯ №  2  (ЛИСТОПАД)

1.

Обговорення підсумків І етапу олімпіад з предметів гуманітарного  циклу

Вчителі -предметники

2.

Обмін досвідом. Робота вчителів з обдарованими учнями. Підготовка учнів до ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад.

Вчителі-предметники

3.

Про використання методичних рекомендацій відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання під час вивчення предметів гуманітарного циклу.

Уразовська І.Б., Гармаш А.А.

ЗАСІДАННЯ №  3  (СІЧЕНЬ)

1.

Підсумки участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад;  конкурсу з української мови ім. П.Яцика;  мовно-літературного конкурсу ім.. Т.Шевченка

Учителі предметники

2.

Методи та прийоми створення ситуації успіху на уроках гуманітарного циклу.

3.

Формування мовленевої компетенції учнів через продуктивну діяльність на уроках іноземної мови

Жаданова О.Л.,

Масловська І.О.

ЗАСІДАННЯ №  4  (БЕРЕЗЕНЬ)

1.

Творчий звіт вчителів, які атестуються, та які  пройшли курси підвищення кваліфікації з предмету

Пугачова Н.І.

2.

Взаємодія вчителів гуманітарного циклу і вчителів початкових класів.

Питання наступності.

Вчителі-предметники

3.

Форми і методи реалізації діяльнісного підходу до навчання предметів гуманітарного циклу.

4.

Огляд новинок навчально-методичної літератури та фахових видань.

Буравльова Н.М.

ЗАСІДАННЯ №  5  (ТРАВЕНЬ)

1.

Організація підготовки учнів щодо проведення Державної підсумкової атестації в 9-х та 11-их класах.

Сомова О.М.

2.

Аналіз результатів моніторингових досліджень рівня навчальних досягнень учнів з предметів гуманітарного циклу.

3.

Підведення підсумків роботи методичного об’єднання за 2016-2017 н.р.