Корисна інформація для батьків

Шановні батьки !

Адміністрація і педагогічний колектив Рубіжанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 вважають, що завтрашній день ваших  дітей починається сьогодні. У цьому  майбутнє  кожної сім'ї. Учитель  і  школа можуть  виконати свою місію тільки разом з батьками, звіряючи кожен спільний крок на шляху до якісної освіти і виховання вашої дитини. Тому ми звертаємо увагу на деякі моменти нашої спільної роботи:

Безпека дітей :

Ми просимо батьків підтримати нас в тому, що діти повинні виконувати правила, встановлені у школі, на користь порядку і безпеки.

o   Зустрічі з учителями, батьками повинні проходити на перервах між уроками

o   Входити в клас і викликати дитину, учителя під час навчального  процесу заборонено!

o   Обов'язково пройдіть  з вашою дитиною шлях до школи і назад. Упевніться, що дитина міцно засвоїла, які небезпеки можуть її підстерігати на цьому шляху.

o   Якщо дитина захворіла, ми негайно зв'яжемося з вами. Для цього нам необхідно знати ваш домашній, мобільний телефон.

o   Якщо у дитини є захворювання, що ускладнюють її навчання, – повідомте про це.

Поведінка учнів у школі :

Як учителі, так і батьки несуть відповідальність за поведінку дітей. Ми сподіваємося, що діти будуть ввічливими з дорослими і дітьми. Про випадки неповажного ставлення до вчителів, однолітків, шкільного майна ми повідомлятимемо батьків  і розраховуємо на єдність наших вимог.

Ми не заперечуємо, що в цілях контролю у вашої дитини буде мобільний телефон, але пам'ятаєте, що останнім часом зросло число злочинів, пов'язаних з розкраданням мобільних телефонів. Проінструктуйте дитину про правила користування телефоном у школі, на вулиці.

Уміння дотримуватися певного стилю в підборі свого  одягу – важливий чинник професійного становлення  особистості. Рекомендуємо, щоб одяг відповідав діловому стилю спілкування і поведінки,  прикраси і косметика виключаються.

Оцінювання, іспити, переекзаменовки :

o          Учням  виставляються поточні і тематичні оцінки. Тематичні оцінки мають найбільш важливе значення, оскільки є основою для виставлення семестрових оцінок. Тематичне оцінювання проходить після закінчення вивчення кожної теми і про нього учні попереджаються заздалегідь. Учень має право в 10-денний термін після оголошення вчителем оцінки перездати тематичне оцінювання за умови, що він готовий до цієї перездачі. У кінці семестру виставляються семестрові оцінки, а на їх основі – річні.  Перездача семестрового оцінювання проводиться в 10-денний термін після оголошення вчителем оцінки, шляхом подачі заяви на ім'я директори, з обов'язковою вказівкою причини перездачі. В цьому випадку перездача приймається комісією вчителів, призначеною наказом директора. Річне оцінювання не перездається.

o  У IX і XI класах проводиться обов'язкова державна підсумкова атестація(ДПА).

o  Учні, що мають річні оцінки  по всіх предметах  не нижче 10-12 балів,  отримують похвальний лист за високі досягнення у навчанні.

Домашнє завдання :

Ми сподіваємося, що кожна дитина виконуватиме домашні завдання. Після пропуску уроків по хворобі або іншої причини, виходячи на заняття, учень зобов'язаний мати домашнє завдання на поточний день.

Режим роботи школи, пропуски занять :

Ми починаємо роботу о 8-00 і закінчуємо згідно розкладу уроків. Діти повинні приходити за 15 хвилин до початку занять. Якщо дитина відсутня, ми будемо вдячні, якщо ви в перший день його відсутності  повідомите про це по телефону класному керівникові. Після хвороби дитина повинна надати медичну довідку, якщо довідки немає, то пропуск навіть одного уроку вважається прогулом.

Якщо дитині необхідно йти в лікарню  під час проведення уроків,  або у вас виникли непередбачені обставини, то дитина повинна принести записку від батьків з повідомленням про майбутню  відсутність його на уроках.

Шановні батьки! Якщо у вас виникли питання, сумніви щодо цілей і методів роботи вчителя, то, перш за все, ми радимо звернутися до вчителя за порадою і консультацією. А якщо у дитини виникли які-небудь проблеми, і ви хочете повідомити нас, будь ласка, робіть це без сумніву. Керівництво школи відкрите для спілкування з батьками, ми спокійно сприймаємо конструктивну критику. Про таку зустріч краще домовитися заздалегідь по телефону 7-20-10 (приймальня)

З повагою, педагогічний колектив Рубіжанської ЗШ №9