Архів Педрада 2015 - 2016 навчальний рік

Рішення педагогічної ради Рубіжанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9

Протокол від 27.05.16 № 10 "Про переведення учнів школи до наступного класу"

1.     Перевести

до 2-го класу - 44 учня;
до 3-го класу - 50 учнів;
до 4-го класу - 56 учнів;
до 5-го класу - 39 учнів;
до 6-го класу - 32 учня;
до 7-го класу - 53 учня;
до 8-го класу - 40 учнів;
до 9-го класу - 22 учнія;
до 11 класу – 20 учнів.

2.     Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 25 учнів.

Похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів»  2 учня.

Директор школи                                       Р.В.Новосьолова

Однією з серйозних проблем сучасної школи є емоційне вигорання педагогів. Саме тому профілактика емоційного вигорання педагогів повинна проводитися  в стінах школи. Цій темі на квітневій педраді приділила увагу практичний психолог школи Поливана Л.Ф. Лариса Федорівна провела спеціальний тренінг, щоб виявити причини виникнення стресів, попередити їх і допомогти вчителям підтримати психологічне здоров’я.  А головна мета цього заходу - отримання позитивних емоцій і знаходження ключів до вирішення своїх психологічних проблем.

Підсумки навчальної діяльності

за І семестр 2015-2016 н.р.

Рубіжанська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9

У 2015/2016 навчальному році у школі функціонує 18 класів:

-  початкова школа - 8 класів, 187учнів ;

-  основна школа - 8 класів; 186

-  старша школа - 2 класи. 36

4 класи з українською мовою навчання, 14 – з російською мовою навчання. Станом на 05 вересня 2015 року кількість учнів становила 410 чоловік. Протягом семестру із школи вибуло 12 учні. Прибуло – 11 учнів. На кінець семестру у школі навчається 409 учнів. Дівчат – 197, хлопців – 212.

·  У школі створено умови для здобуття освіти учнів, які за станом здоров’я не можуть відвідувати навчальний заклад. У 2015 – 2016 н.р. 1 учень навчається за індивідуальною формою. Індивідуальне навчання здійснювалося за індивідуальними навчальними планами, розробленими із урахуваннями особливостей дитини.

За І семестр 2015-2016 н.р. атестовано 366 учнів 100% (2-11 кл.)

11 учнів 5-11кл. звільнено від занять фізичної культури.

Основна частина учнів закладу має достатній 138 учнів (38%) і середній 133 (36%) рівні успішності, збільшилася кількість учнів з високим рівнем успішності – з 18 учнів у попередньому навчальному році до 23

(5-11 кл. – 5 учнів.) у І семестрі 2015 – 2016 н.р. Якість навчання складає 44 %, у минулому навчальному році – 45%.  Все одно  достатньо великою залишається кількість учнів з початковим рівнем успішності, що ставить завдання підвищити рівень успішності вихованців – 72 учні (20%)

Результати участі учнів у олімпіадах, конкурсах

Одним із основних принципів роботи школи є розкриття у процесі навчання дитячої обдарованості. Щорічно учні школи беруть участь у міських та обласних конкурсах. У 2015 – 2016 н.р. команда учнів школи посіла 17 призових місць, 13 призерів.

Найкращих результатів досягли команди учнів школи на олімпіадах з:

Фізики – 2 місця; (вч. Павлуцька В.В.)

Математики – 4 місця; (вч. Новосьолова В.В., Рудічева Т.М.,    БондаренкоТ.А.)

Української філології – 2 місця; (вч. Алфьорова Н.О.)

Російської філології – 1 місце; (вч. Буравльова Н.М.)

хімії – 3 місця. (вч.Доброскок Н.М.)

Біологія – 1 місце (вч.Доброскок Н.М.)

Інформаційні технології – 2 місця (вч. Бобровська Н.С.)

Англійська мова – 1 місце (вч.Маловська І.О.)

Трудове навчання – 1 місце (вч. Бобровська Н.С.)

Порівняно з минулим навчальним роком збільшилась кількість призових місць. 7 учнів будуть брати  участь у ІІІ етапі олімпіад з російської мови, математики, фізики, біології, інформаційних технологій.

Також 3 призових місця (І та ІІ) у ІІ етапі Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика; 1 призове місце (І) у ІІ етапі Міжнародного літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка;

Психолого-педагогічний  консіліум

Відповідно до річного плану роботи школи 03 листопада 2015р. був проведений психолого-педагогічний консиліум у 1-х  і  5-му класах школи.

Метою консиліуму було об’єднання зусиль усіх суб’єктів навчально-виховного процесу, зацікавлених в успішному навчанні й повноцінному розвитку дітей і підлітків школи, щоб намітити цілісну програму індивідуального супроводу та надати рекомендації щодо роботи індивідуально з кожною дитиною та класом у цілому.