Архів педрад 2016 - 2017 навчальний рік

«Спочатку треба пробудити

душу в дитині, а потім шліфувати розум…

Надто багато в світі людей,

яким ніхто не допоміг пробуджуватися».

Антуана де Сен Екзюпері.

Саме під таким гаслом 05 січня 2017 року у школі відбулася педагогічна рада з елементами  тренінгу на тему «Компетентнісний підхід – основа якості  змісту навчально виховного процесу».  Активну участь у роботі педради взяли О.О. Буряк, кандидат педагогічних наук, завідуюча кафедри природничих наукових дисциплін та методики їх викладання ЛОІППО,

А.П. Козел, методист управління освіти, а також 30 педагогів школи.

Разом із досвідченими педагогами Крутою  Н.О. вчителем початкових класів, керівником  шкільного методичного об’єднання початкових класів та Поливаною  Л.Ф., практичним психологом школи, вчителі працювали в групах(з’ясовували, які асоціації виникають, коли чуємо слово „компетентність»,  визначали складові частин компетентності, різниці між традиційним і компетентнісним підходами в навчанні та вихованні тощо). А наостанок усі  учасники  педради створили власну  «Ляльку Бінго» (модель випускника) та отримали буклети. Підбиваючи підсумки проведеного засідання педагогічної ради, учасники високо оцінили нестандартний підхід до його проведення та розкриття різноманітних форм, видів роботи з обраної теми.

Педрада 18.10.2016 року

30 серпня в спеціалізованій школі № 10 відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників. У роботі конференції взяли участь педагогічні працівники міста, зокрема заступник директора з навчально-виховної роботи Алфьорова Н.О.

Наталія Олександрівна представила досвід роботи школи з теми: «Національно-патріотичне виховання при вивченні природничо-математичних дисциплін» Вона зауважила, що виховання патріотизму у школі має величезне значення, оскільки мова йде про долі сьогоднішнього і майбутнього поколінь, оскільки наші молоді сучасники повинні не тільки володіти належним об'ємом знань, але вони мають стати зрілими духовно й інтелектуально.