8 - Б клас

Вас вітає 8 - Б клас

Класний керівник Бондаренко Тетяна Анатоліївна

Арт-терапія як інструмент роботи з учнями

04.05.2018 р. до нас у школу завітав Восток – SOS з арт-терапією від Ярини Ілло. Естонська художниця провела заняття  для восьмикласників, де ознайомила учнів з технікою роботи з акриловими фарбами та деревним вугіллям. Учні натхненно творили свої картини, повністю занурившись у світ мистецтва. Вугіллям діти зображали свої будинки, зимові пейзажі, а яскравими, різнобарвними фарбами – вражаючий своєю загадковістю космос.  Найбільше здивування викликало те, що з невеликим набором художнього матеріалу  можна створювати таку різноманітність. Учні отримали масу задоволення та позитивних емоцій  від  роботи та спілкування з Яриною Ілло, тому запросили майстриню завітати до школи з новими заняттями.