8 - А клас

Вас вітає 8 - А клас

класний керівник Доброскок Наталія Миколаївна

Права́ люди́ни — це комплекс природних і непорушних свобод і юридичних можливостей, обумовлених фактом існування людини в цивілізованому суспільстві (Вікіпедія).

Відвідування  наприкінці лютого виставки «ПРАВА ДИТИНИ» сприяло формуванню знань учнів у галузі прва.

Свято зустрічі нового 2018 року!

Вітаємо всих з Новим Роком!  Любі діти, шановні батьки!

Нехай в новому році
Щодня й на кожнім кроці
Дива чарівні стануться
І мрії всі збуваються.
Незгоди всі забудуться,
Що мріялось — все збудеться,
Злагода в сім’ї панує.
Дарунки Дід Мороз готує!

Тренінг до Всесвітнього  дня волонтера

ЩО?  ДЕ?  КОЛИ?

До шкільного молодіжного руху знавців-ерудитів приєдналися і учні 8-х класів.

Наша команда «Олімпійці» у запальній грі виборола  почесне  ІІ  місце.

Вітаємо «Олімпійців» з перемогою.

21 листопада - День Гідності і Свободи

До цього дня в нашому класі пройшла година спілкування, протягом якої учні пригадали події помаранчової революції та революції гідності в Україні; вшанували пам`ять героїв «небесної сотні»; розмірковували над тим, що таке ГІДНІСТЬ; власноруч створювали стрічку побажань «Відсерця до серця».

ОГАНЬ – ДРУГ ЧИ ВОРОГ

16 листопада у школі пройшла двохрівнева квест-гра за участю учнів 8-х класів.

На першому рівні /в актовій залі/  учні в ході тренінгових форм роботи закріплювали навички свідомої поведінки під час пожежі.

На другому рівні /на території школи/ у квест-грі за звання найспритніших знавців правил поведінки у надзвичайних ситуацій змагалася команди «Веселих рятівників» та «Вища ліга». Дотепні завдання, групова робота, взаємопідтримка гравців та веселий настрій – ознаки цієї гри.

Програвших на даному заході не було, бо програти у НАДЗВИЧАЙНІЙ СИТУАЦІЇ – значить загинути, а наша гра вчить виживати.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Година спілкування  з елементами  тренінгу  «ЗАКОН І МОЛОДЬ»

Година спілкування до дня захисника України.

День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом.

Ми  вітаємо наших хлопчиків із Днем захисника України та бажаємо міцного здоров’я та успіхів у всіх починаннях.

Сьогодні в нашім класі свято,
Тут сміху, радості багато.
Сьогодні хлопчиків вітаєм,
Всього найкращого бажаєм.

Хоробрими, сміливими ростіть,
Кордони України бережіть,
Продовжуйте батьківську справу,
Ростіть Вітчизні, всім на славу!

День цивільного захисту у школі

У цей день  учні 8-А класу приїєдналися до єдиного уроку «Цивільний захист – це не жарти, проце кожен повинен знати» та залучилися до вікторини з питань ЦЗ.

День Знань 2017-2018 н.р.

Перший урок  у  8-А пройшов за темою  ЯКІ ЦЕ – ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ? Або: КРОКУЄМО ДО ЄВРОПИ,  і мав на меті розвивати у підлітків громадянську позицію, причетність до європейських цінностей, пізнавальну активність, логічне мислення.  Протягом години спілкування учнів було залучено до активних форм роботи та творчої діяльності.

Вітаємо з початком нового навчального року!!!

Бажаємо успіхів у навчані!!!