3 Б клас

Вас вітає 3 - Б клас

класний керівник Кашпиріва Тетяна Платонівна

1 урок

Єдиний урок до Дня Гідності і Свободи "В ім'я ідеалів, свободи і демократії"

21 листопада 2017 року у 3-Б класі пройшла година спілкування "День Гідності й Свободи». Відзначення цього дня започатковано Указом Президента України 21 листопада 2014 року. Під час заходу учні читали вірші, звучали пісні: «Разом і до кінця», «Нехай квітує Україна»,  «Пливе кача». Під час заходу учні класу схилили низько голови перед пам'яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час ХХІ століття. Школярі запалили свічки пам'яті, світло в яких стало даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою.

Класна година на тему: "Правила дорожнього руху"

Всесвітній день права

У 3-Б КЛАСІ ПРОЙШОВ УРОК ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВАМ  ГОЛОДОМОРІВ.

У ЗНАК ПОШАНИ УЧНІ РОБИЛИ ПОРОБКИ.

Всі ми знаємо, що 3 грудня – Міжнародний день інвалідів. Він нагадує нам про те, що суспільство зобов’язане піклуватися про тих, хто слабкий, хворий  і хто має потребу в допомозі й підтримці. Ми зобов'язані допомогти їм реалізувати себе, свої здібності і можливості.

4 грудня у 3-Б класі пройшла година спілкування, метою якої було привернути увагу школярів до проблем дітей - інвалідів, виробити в них правильне й розумне ставлення до інвалідів, сприяти розвитку моральних якостей учнів, виховання толерантного ставлення, підтримки, співчуття .

6 грудня наша держава святкувала День  Захисника Вітчи-зни. У 3-Б класі пройшла класна година, мета якої було виховання патріотичного почуття до рідної землі, дружби та взаємоповаги один до одного, взаєморозуміння. Учні читали вірші,було проведе-но бесіду.   На уроці фізичної культури відбулись спортивні змага-ння, де учні показали спритність, витривалість, мужність. Українські юнаки повинні бути свідомими, що проходячи службу в армії, вони стають захисниками своїх матерів, сестер, рідної землі. Ми, нинішнє покоління, повинні віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо-жовтий прапор свободи в нашій державі Україні.           Тож нехай патріотизм і гідність, шляхетність і милосердя, добро і любов будуть основою нашого життя.

День Новорічного настрою, що відбувся 20 грудня, запам'ятався учням 3-Б класу, які з нетерпінням чекали на нього. Цей день приніс новорічне диво в життя всіх учасників.  Новорічні свята – це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності.

Активними учасниками на новорічних дійствах стали учні: Івшкіна К., Леонтьєв Д.. Гамалій М., Гончаров М., Чорний М., Євдокимов Н., Лисенко Я., Удовін З., Бондаренко А.,Мащенко Д.

Завдяки педагогам і вихованцям школи учні 3-Б класу змогли поринути у світ казки, взяти участь у хороводах і конкурсах,. Учні  . відгадували загадки, співали і танцювали. Вручив подарунки самі Дід Мороз і Снігуронька.

Відчутна батьківська активність, як в підготовці костюмів так і в допомозі вчителю.

Хочемо, щоб сповнилися всі ті світлі побажання, які лунали на Новорічній шкільній сцені. Щоб кожен учень поніс додому світло та радість цього свята і поділився з рідними. Щасливого Нового року і веселого Різдва!

21грудня учні 3-А і 3-Б класів побували на екскурсії в міському музеї. Там нас тепло зустріли працівники музею. Дітям розповіли про мистецтво витинанки. Потім нас провели в зал, де учні побачили картини, Марини Ковальової , вчителя школи-ліцею №8. Діти з захопленням слухали Ольгу Миколаївну, працівника музею, яка розповіла про відомих художників ХVІ-ХVІІ ст.. Дуже цікаві ялинкові прикраси, зроблені своїми руками, ляльки. А далі нам розповіли про старовинні предмети побуту: різновиди вишивки, ляльку-мотанку, глиняний посуд. З великим захопленням учні слухали розповідь про святкування Нового року в минулому столітті.

Велика подяка працівникам музею.

24 квітня 2018 року в нашій школі пройшов "День цивільного захисту". З метою практичної перевірки готовності школи до проведення ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу при виникненні надзвичайних ситуацій, була здійснена евакуація учнів, учителів та працівників навчального закладу. Також були організовані та проведені заходи з пропаганди ЦЗ та питань забезпечення безпеки життєдіяльності людини, діяла виставка стіннівок.                                                                                                   На першому уроці була проведена єдина виховна година, пройшла вікторина «Вчимося діяти в надзвичайних ситуаціях»
Для учнів 3- 4-х класів був організований  синквейн.