2 - Б клас

Вас вітає 2 - Б клас

3 грудня відзначається Міжнародний День інваліда. У 2-Б пройшла бесіда присвячена цьому дню. Учні дізналися про те, що існують люди з обмеженими можливостями, про їх життя, труднощі. Після розповіді вчителя про свято, учні виявили висловили бажання відзначати цей день кожен рік тим, щоб допомагати людям з інвалідністю, бути добрішими, толерантними, намагатися допомогти. Діти зрозуміли, що всі люди рівні та висловлювли власні думки, ідеї, як можна допомогти таким людям.

6 грудня в 2-Б класі пройшла виховна година, присвячена Дню Збройниї Сил України –

«На варті незалежності – Збройні Сили України». Учні дізналися про важливість Збройних сил в нашому житті. Кожен мав змогу поділитися своїми думками про значення цього свята. В цей день згадали важливість вшанування героїв, їхніх подвигів. По завершенню цього заходу, діти виявили бажання привітати своїх близьких, родичів зі святом, побажати усім злагоди, миру та щастя.